…po zapisu enega izmed staršev”

NAŠI UČENCI USPEŠNI LOKOSTRELSKEM TEKMOVANJU OSNOVNIH IN SREDNJIH ŠOL-VZHOD

V soboto, 11. 5. 2024, je na nogometnem igrišču Čentiba v organizaciji Lokostrelskega kluba Lendava potekalo Lokostrelsko zunanje področno tekmovanje osnovnih in srednjih šol-Vzhod.

Iz OŠ Franja Malgaja Šentjur so tekmovali BERDEN Aleks in REŽEK Matija v skupini Goli lok, Učenci 4-6 razreda, ter ŠRIMF Maruša v skupini Goli lok, učenke 1-3 razreda. Aleks in Matija sta tekmovala na tarči, oddaljeni 20 metrov, Maruša pa na tarči oddaljeni 15 metrov.

Aleks Berden (285 točk) je dosegel prvo mesto v skupini Goli lok, Učenci 4-6 razreda kakor tudi osebni rekord, Matija Režek je dosegel 9. mesto (201 točk) v isti skupini. Maruša Šrimpf pa 4. mesto (98 točk)  v skupini Goli lok, učenke 1-3 razreda.

Vsi trije učenci trenirajo pod okriljem društva Šentlok.

Iskrene čestitke za dosežene rezultate.

Aleks in Matija sta dosegla tudi normo za državno tekmovanje, ki bo potekalo 25. maja v Logatcu. Uspešno.

Rezultati so dostopni na: